Оставьте Ваш номер и мы Вам перезвоним
Вы можете набрать нас сами
+380933779669
Хірургічна стоматологія
Що таке стоматологічна хірургія?
Стоматологічна хірургія – напрям в стоматології, фахівці якого займаються лікуванням захворювань порожнини рота і щелепно-лицевої ділянки, що протікають з ускладненнями, видаленням новоутворень, зруйнованих молярів, проведенням зубозберігаючих операцій, заходів з лікування пародонту і т. д.
Хірургічна стоматологія в
Skoryk Dental
У нашій клініці проводяться всі види стоматологічних операцій. Основний принцип, якого ми дотримуємося в хірургії та стоматології в цілому, – збереження зуба або його частини, тому його повне видалення – крайній захід.
Зуби мудрості
це восьмі зуби в зубному ряду, або «вісімки», які з'являються значно пізніше, ніж всі корінні зуби. Відбувається це приблизно між 18 і 30 роками. Через обмежену вільного простору в щелепної дузі вони можуть прорізатися неправильно, мати дефекти. В цьому випадку виконують їх видалення, щоб уникнути розвитку карієсу (через занадто щільного контакту з сусідніми зубами) і пошкодження м'яких тканин.
Імплантація ALL on 4 у Мелітополі, Україна
Класична імплантація не завжди здатна допомогти в особливо складних випадках. Саме тому стоматологами була розроблена новітня система протезування All on 4 (протезування на 4 імплантатах).

Сьогодні дана технологія протезування доступна у Мелітополі і має на увазі під собою, установку ортопедичної конструкції, яка має основну опору у вигляді 4-х імплантів. Імпланти розташовуються в певних індивідуальних місцях. Від правильності вибору місць установки (позиціонування) - безпосередньо залежить успіх майбутньої конструкції.
Запиcатися на прийом у клініку Skoryk
Відправляючи дані Ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності
Контакти
+380673699104
skoryk.dentalclinic@gmail.com
м. Мелітополь,
вул. Гетьманська, 109/2 офіс 1