Оставьте Ваш номер и мы Вам перезвоним
Вы можете набрать нас сами
+380933779669

Професійна система вибілювання BEYOND

У системі Beyond об'єднані технології галогенного ісвітлодіодного випромінювання. Ця професійна система розроблена для найбільш безпечного, найшвидшого і ефективнішого вибілювання зубів в кабінеті лікаря-стоматолога за одно відвідування впродовж 30 хвилин. У систему Beyond входить лампа холодного світла високої інтенсивності, яка є потужним акселератором процесу вибілювання, найбільш ефективним при роботі із спеціально розробленим відбілювальним гелем Beyond
Інноваційний дизайн і технології
Спеціально розроблена галогенова лампа потужністю 150 Вт пропускає інтенсивне блакитне світло(завдовжки хвилі 480-520 нанометрів) через оптичні лінзи і 12 000 оптичних волокон, усуваючи при цьому шкідливе ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання. Результат досліджень показують, що світло такої інтенсивності є оптимальним для світлових систем вибілювання. Потужна система вентиляції забезпечує холодне безпечне світло.

Перевага цієї системи полягає в комбінації оптимального випромінювання і потужної системи фільтрації, що скорочує тривалість процедури на 50% повышает ефективність вибілювання, захищає пацієнтів від шкідливого ультрафіолетового випромінювання і тепла, тим самим оберігаючи від потенційного ушкодження м'які тканини.
Співвідношення комфорту, безпеки і ефективності
За останні роки світлове вибілювання зубів стало стандартною стоматологічною процедурою. До переваг фотовибілювання зубів порівняно з іншими технологіями, такими як лазерне вибілювання або індивідуальні відбілювальні каппы, можна віднести відмінні результати за мінімальний час процедури і меншу собівартість витратних матеріалів для стоматолога.

Процедура вибілювання Бейонд поєднує в собі високоякісні матеріали з потужним безпечним випромінюванням галогенової лампи, таким чином гарантуючи максимальне результати вибілювання і знижуючи тривалість процедури до 30 хвилин.

Завдяки своїм характеристикам, система вибілювання компанії Бейонд в ході тестування незалежним виданням Dental Advisor набрала рейтинг в 4.5 балу з 5 можливих.

Ми гарантуємо швидку безпечну і ефективну процедуру, врезультаті якої Ви отримаєте білосніжну посмішку.
«Beyond» Система вибілювання зубів:
  • Тривалість процедури 30 хвилин, результат вибілюванняв середньому 8 відтінків.
  • Потужне галогенове випромінювання пропускаєтьсячерез 12 000 оптичних волокон.
  • Система оптичних лінз, які фільтрують світловий потікзавдовжки 480-520 нанометрів, усуваючи шкідливе ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання.
Запиcатися на прийом у клініку Skoryk
Відправляючи дані Ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності
Контакти
+380673699104
skoryk.dentalclinic@gmail.com
м. Мелітополь,
вул. Гетьманська, 109/2 офіс 1